przygotowania do ślubu i wesela ozdobione drzwi wejściowe do kościoła

Przygotowania do ślubu i wesela – od czego tu zacząć?

autor
Brak komentarzy

Gdy emocje już opadły po zaręczynach czas wziąć się za przygotowania do ślubu i wesela. W najbliższych wpisach pozwolę sobie przedstawić Wam cztery podstawowe elementy bez których, żaden ślub i żadne wesele się nie obejdzie. Początek trochę przewrotny ale uwierzcie mi, że jeśli nie przyłożycie się już teraz możecie sami zrobić sobie krzywdę. Nie bójcie się nic - jeśli każdy z tych elementów zostanie dopilnowany Wasz ślub i wesele na długo pozostaną w Waszej i Waszych gości pamięci.

Może początek jest trochę przerażający ale nie bój się nic drogi czytelniku już wyjaśniam sprawę. Ważne aby zapamiętać, że im wcześniej zabierzecie się za przygotowania do ślubu i wesela tym lepiej dla Was. Nie ma co ukrywać każdy chciałby mieć piękną pogodę. Wszyscy marzą o super zabawie do białego rana. Każdemu zależy na pysznym jedzeniu oraz przepięknym torcie. Bez wyjątku zasługujemy na niezapomniane wspomnienia z tego najważniejszego dnia w życiu. To właśnie od decyzji, które będziecie podejmować już teraz zależy jak to wszystko w dużej mierze wyjdzie.
Nie przedłużając i przynudzając bardziej zapraszam do poznania poszczególnych elementów naszej układanki.

A są nimi:
  1. Kościół lub Urząd Stanu Cywilnego
  2. Sala weselna
  3. Orkiestra weselna lub DJ
  4. Fotograf i operator kamery

A teraz trochę prywaty 🙂  Wszytko to co będzie się pojawiać w najbliższym czasie są to
w dużej mierze własne doświadczenia, z którymi ja i moja żona się zetknęliśmy. Wiele
z tych rzeczy, o których wspomnę odczuliśmy na własnej skórze i nie ukrywając na część nie byliśmy przygotowani. Zdarzało się, że informacje, które znaleźliśmy w internecie nie do końca pokrywały się z rzeczywistością. Warto nie mniej jednak poczytać coś na ten temat aby się wstępnie przygotować.


Znajdź mnie w social mediach


Pamiętajcie - wiele rzeczy, które sobie zaplanujecie i dopniecie na ostatni guzik może wypaść całkowicie inaczej niż miały. I to jest normalne i nic z tym nie zrobicie. Ważne aby być na tyle elastycznym, żeby udało się Wam przejść przez to obronną ręką.

Z mojej strony taka rada - warto usiąść wcześniej i przedyskutować ze swoją drugą połówką jak byście chcieli aby wyglądał dla Was ten dzień. Czego oczekujecie od otoczenia i od najbliższych. Nie ma co kryć, że na pewno każde z Was inaczej sobie ten dzień wyobrażało. Jeśli w ogóle 😛 Ten dzień ma być dla Was wspólną radością a nie pasmem udręk i rozczarowań.

Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do lektury.
Podobał Ci się artykuł?

Dołącz do subskrybentów bloga FinanseMłodych.pl i bądź zawsze na bieżąco ze wszystkimi wpisami jakie ukazują się na jego łamach. Dodatkowo - będziesz z wyprzedzeniem otrzymywał ekstra materiały oraz wpisy, które nigdzie indziej nie są publikowane. Docierają one tylko do moich subskrybentów 🙂

Czekaj to jeszcze nie wszytko!!!

Na START subskrypcji dostaniesz ode mnie jeszcze mały prezent 🙂

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!!!


Mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.