Plany na najbliższą blogową przyszłość

  • Home
  • Blog
  • Plany na najbliższą blogową przyszłość
młody człowiek wypisuje na tablicy plany na przyszłość

Kolejna niedziela i kolejny wpis. Jednak dzisiaj nie będzie on związany
z wydatkami i planowaniem budżetu. Będzie się on mocno skupiał nad najbliższą przyszłością i na planach związanych z blogiem i publikacjami 🙂

Ale ten czas leci. Siedem miesięcy temu - a dokładnie 29 stycznia - ukazał się pierwszy wpis na blogu. Od tego czasu trochę się na nim zmieniło. Na pewno ja nauczyłem się kilku rzeczy a i blog nareszcie zaczął nabierać odpowiednich "kształtów" 🙂 Ale nie o tym miało być, a o planach związanych z samym blogiem i jego przyszłością. Uchylę nieco rąbka tajemnicy co pojawi się na nim w najbliższym czasie.

Cykl ślub na głowie

Muszę przyznać, że cały ten cykl chodził mi po głowie chyba przez pół roku. Praktycznie od momentu mojego własnego ślubu miałem jakąś taką wizję aby przedstawić wszystkie te przygotowania ze swojego punktu widzenia. Jestem bardzo zadowolony z tego jak artykuły wyglądają i co ze sobą niosą 🙂 I z tego, że może się komuś przydadzą w trakcie jego przygotowań do całej ślubnej ceremonii. Jak to napisała mi siostra gdy się dowiedziała w jakiej tematyce aktualnie bloguje - "Szkoda, że wcześniej nie zacząłeś." Mam nadzieję, że nie powiedziała tego tylko żeby mi sprawić przyjemność, i że rzeczywiście niosą one ze sobą kaganek wiedzy i oświecenia 🙂 Bo na tym najbardziej mi zależało - by ta wiedza była po prostu przydatna.

Z tego też powodu aby to łatwiej znaleźć na blogu stworzyłem osobną stronę związaną
z całym cyklem "Ślub na głowie". Wszystkie wpisy zostały poukładane według etapów przygotowań. Zaczynając od oświadczyn a kończąc na finansowym podsumowaniu wszystkich wydatków. Ma to o tyle fajną i zwartą formę, że można całość dodać do "ulubionych". Dzięki temu  każdy artykuł w każdej chwili możesz w łatwy i wygodny sposób odszukać i przeczytać.


Znajdź mnie w social mediach


Jakie plany na przyszłość

Kończąc cykl wpisów związanych z przygotowaniami do ślubu i wesela - a dokładniej
w tym wpisie - wspomniałem o poduszce finansowej i ogólnym rozpoczęciu budowania własnych oszczędności. Na pewno na przestrzeni najbliższego czasu zaczną się pojawiać wpisy mocno związane z tematyką finansów osobistych. Te artykuły będą skierowane już do szerszego grona osób niż te związane ze ślubną ceremonia i zabawą weselną. Mam nadzieję, że w nich też znajdziecie ciekawe treści i przede wszystkim dużą ilość wiedzy.

Pojawi się też kilka wpisów poradnikowych ale o nich na razie nie będę wspominał bardziej szczegółowo bo są po prostu jeszcze w takiej formie mocno - hmm - niemowlęcej 😉 Chciałbym aby były one nafaszerowane wiedzą i przydatne w sytuacjach, w których będzie trzeba z nich korzystać.

Zaproszenie

Chciałbym Was też zaprosić do polubienia fanpaga bloga na Facebooku. Umieszczam tam wszystkie wpisy, które pojawiają się na stronie i liczę, że społeczność skupiona wokół niego będzie się rozrastać 🙂 Jeśli wolicie coś innego niż FB to możecie zapisać się do newslettera. W ten sposób będziecie otrzymywać powiadomienia o wpisach na swojego maila. Jeśli ktoś woli taką formę to zapraszam do paska poniżej. Wystarczy podać adres skrzynki mailowej i już na pewno nie przegapicie żadnego wpisu jaki pojawi się na blogu 🙂

Pozdrawiam.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

plany-na-najblisz-blogow-przyszo-finanse-modych-blog