Zgarnij 140 złotych w promocji od ING Bank Śląski

Otwórz Konto z Lwem i zdobądź aż 140 złotych od Banku ING

autor
Brak komentarzy

Weź udział w promocji Banku ING i odbierz do 140 złotych za otwarcie i aktywne korzystanie z konta Direct.

Od początku roku mamy prawdziwe zatrzęsienie promocji bankowych 🙂 To lepiej dla nas czyli wszystkich tych, którzy aktywnie korzystają z tego typu okazji. Zanim jednak weźmiesz udział w kolejnej tego typu akcji zapoznaj się z moim tekstem jak mądrze
i przede wszystkim z głową do tego podejść - klik. Nie przedłużając jednak wstępu przedstawiam Wam kolejną promocje bankową.

Tym razem dotyczy ona Banku ING i ich konta Direct. Za jego założenie i aktywne korzystanie można otrzymać na start 100 złotych a za wykonanie dodatkowych czynności nawet 40 złotych.

Dla kogo?

Powyższa promocja jest skierowana do nowych klientów banku oraz wszystkich tych osób, które od 28 lutego 2017 roku do 31 grudnia 2018 roku nie posiadały w nim otwartego rachunku.

Jeśli spełniamy powyższe wytyczne to należy pomiędzy 1 stycznia 2019 roku a 31 marca 2019 roku otworzyć za pośrednictwem strony internetowej banku konto z kartą debetową oraz konto oszczędnościowe (warunki konieczne).

Naturalnie mamy na to czas aż do 31 marca 2019 roku 😉


Znajdź mnie w social mediach


Warunki

Całość nagrody - czyli 140 złotych - otrzymamy wykonując trzy zasadniczo proste czynności.

Pierwszą czynnością gwarantującą nam otrzymanie 100 złotych w promocji jest wykonanie operacji bezgotówkowych w wysokości minimum 1000 złotych kartą lub BLIK. Mamy na to czas do 30 czerwca 2019 roku. Po wykonaniu tego zadania gwarantowane 100 złotych nagrody otrzymujemy do 10 lipca 2019 roku na nasze konto oszczędnościowe. Dlatego uczulam, że w trakcie trwania promocji musimy posiadać oba rachunki (konto debetowe i konto oszczędnościowe w promocji na 2,5%
w skali roku) oraz kartę debetową.

Kolejną czynnością, która gwarantuje nam otrzymanie dodatkowych 20 złotych jest wykonanie przynajmniej 3 płatności bezgotówkowych za pośrednictwem platformy BLIK w internecie.

Ostatnim zadaniem aby otrzymać następne 20 złotych jest wpływ na nasze konto jednorazowo wynagrodzenia w wysokości minimum 1000 złotych. W tym miejscu ważna uwaga i pozwolę sobie przekopiować część tekstu z regulaminu promocji:

"Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku." 

Na spełnienie tych trzech warunków mamy czas do 31 czerwca 2019 roku. 

To by były wszystkie warunki, które przyjdzie nam spełnić. Jeśli chcesz wziąć udział
w promocji kliknij w ten link - klik (link afiliacyjny) lub w baner poniżej 🙂

Wszystkie szczegóły związane z promocją są zapisane w regulaminie - klik. Zanim podejmiesz się udziału w promocji zapoznaj się z treścią regulaminu, aby wszystko było dla Ciebie jasne 🙂

Oszczędności

A co z tym kontem oszczędnościowym? Ono ma oprocentowanie 2,5% w skali roku do 100 000 złotych prze okres 4 miesięcy od jego założenia. Czyli całkiem wysokie oprocentowanie jak na ten moment i może warto się zastanowić nad przelewem na nie swoich oszczędności. Po za tym jego posiadanie jest warunkiem koniecznym do wypłaty 100 złotych w promocji, także można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu 🙂

Szczegóły dotyczące kont są podane w tabeli opłat i prowizji pod tym linkiem - klik.


Ranking kont i lokat


Darmowe?

Konto jest w pełni darmowe. Jedyne opłaty jakich możemy się spodziewać to te związane z kartą debetową - 7 złotych za jej posiadanie. Aby tego uniknąć wystarczy dokonywać transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 złotych co miesiąc 🙂 Wszystkie szczegóły jak zawsze są podane w tabeli opłat i prowizji - klik.

Co do wypłat z bankomatów to te należące do ING oraz Planet Cash są dla posiadaczy konta darmowe. Za korzystanie ze wszystkich innych zapłacimy 2,5 złotego z uwagą, że pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa 😉

Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.