Zgarnij aż 100 złotych w promocji z bankiem Pekao S.A.

Otwórz Konto Przekorzystne i odbierz 100 złotych od Pekao S.A.

autor
Brak komentarzy

Weź udział w promocji banku Pekao S.A. i odbierz 100 złotych za otwarcie konta Przekorzystnego. Tak to ten bank z żubrem w logo.

Pojawiła się kolejna fajna promocja dzięki, której można w łatwy sposób zgarnąć 100 złotych za założenie konta osobistego. Tym razem będzie to prezent od banku Pekao S.A. Ten z żubrem w logo 😉 Wystarczy spełnić kilka prostych warunków i te pieniążki należą już do Ciebie.

Dla kogo?

Powyższa promocja skierowana jest dla nowych klientów banku ewentualnie tych, którzy w okresie pomiędzy 1 lipca a 31 grudnia 2018 roku posiadali w nim rachunki lub lokaty, ale suma średnio miesięcznych sald nie przekraczała 50 złotych. Sam bank daje tym osobą możliwość założenia konta Przekorzystnego i uczestnictwa w wyżej wymienionej promocji.

Jeśli łapiemy się w te widełki to wystarczy, że pomiędzy 14 stycznia a 30 kwietnia 2019 roku podpiszemy umowę o założenie konta osobistego oraz aktywujemy kartę debetową lub bankowość elektroniczną Pekao24 pozwalającą korzystać z PeoPay.


Znajdź mnie w social mediach


Warunki

Kolejnym warunkiem, który musimy spełnić, aby otrzymać 100 złotych bonusu jest przelew na nasze świeżo założone konto minimum 500 złotych miesięcznie oraz wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub przy pomocy PeoPay. Mamy na to czas do końca następnego miesiąca od momentu przystąpienia do promocji.

W zasadzie to tyle warunków, które należy spełnić, aby otrzymać ekstra bonus od banku Pekao S.A. Aby przejść do formularza rejestracji wystarczy, że klikniesz w ten link - klik (link afiliacyjny) lub skorzystasz z poniższego baneru.

Wszystkie szczegóły związane z promocją są zapisane w regulaminie - klik. Zanim podejmiesz się udziału w promocji zapoznaj się z treścią regulaminu, aby wszystko było dla Ciebie jasne 🙂

Oszczędności

To jeszcze nie wszytko 🙂

Wraz z otwarciem konta Przekorzystnego Bank Pekao S.A umożliwia nam również otworzenie konta oszczędnościowego z zawrotnym oprocentowaniem 3% na 180 dni od momentu przystąpienia do promocji. Czyli wystarczy, że do dnia 30 kwietnia 2019 roku otworzysz konto oszczędnościowe i już łapiesz się na promocyjne oprocentowanie, o którym wspomniałem wyżej. Regulamin promocji dostępny pod tym linkiem - klik.

Maksymalna kwota jaką mamy możliwość wpłacić w ramach tej promocji to aż 30 000 złotych. Wszytko po wyżej tej kwoty ma oprocentowanie określone w tabelach powiązanych z oprocentowaniem kont oszczędnościowych - klik.


Ranking kont i lokat


Darmowe konto

W przypadku konta Przekorzystengo istnieje ryzyko, że za samo jego posiadanie zapłacimy w sumie 9 złotych - 6 złotych za prowadzenie konta plus 3 złote za kartę debetową. Aby uniknąć tych opłat jedyne co musimy zrobić to pamiętać o wpłaceniu na konto minimum 500 złotych miesięcznie oraz wykonaniu 1 operacji kartą lub PeoPay. W ten sposób unikniemy opłat (i tak wykonamy wspomniane wyżej czynności, aby wziąć udział w promocji) i będziemy mogli korzystać z darmowego konta 🙂

Wypłata nagrody

Nagrodę w postaci 100 złotych dostaniemy na koniec trzeciego pełnego miesiąca od otworzenia konta osobistego i przystąpienia do promocji bankowej.

Wydaje mi się, że warto wziąć udział w takiej promocji. Wystarczy spełnić kilka łatwych warunków i otrzymać 100 złotych ekstra 🙂 Pamiętaj, aby przed podpisaniem umowy przeczytać regulamin promocji - klik.

Powodzenia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.